Dzienne archiwum: Marzec 6, 2018

Dzień Babci i Dziadka

Kochamy nasze Babcie i Dziadziusiów, więc organizujemy spotkanie z okazji ich święta. Poza poczęstunkiem, częścią artystyczną i prezentami były oczywiście wspomnienia Seniorów z lat szkolnych i wspólne zabawy.

Klasowy bal maskowy

Już KARNAWAŁ! Organizujemy bal maskowy. Każdy chce być myszką, kotkiem, wojownikiem i czym tylko zamarzy. Ważna jest wesoła, wspólna zabawa.

Szkolne kolędowanie

Lubimy śpiewać kolędy, więc z radością wzięliśmy udział w szkolnym konkursie Niestety z powodu szalejących chorób w naszej klasie wystąpiliśmy w ogromnej mniejszości. Śpiewaliśmy dziarsko wygrywając II miejsce.

Jesteśmy czytelnikami biblioteki szkolnej.

Jeszcze nie poznaliśmy wszystkich liter, ale lubimy czytać. Intrygowała nas biblioteka szkolna, ale nie byliśmy jeszcze jej czytelnikami. I wreszcie nadszedł ten upragniony dzień- PASOWANIE NA CZYTELNIKA. Koleżanki z klas starszych przygotowały dla nas...