Mikołaj Ziołko o klasie 4a

O klasie 4a można powiedzieć wiele.

Jest nas 30 osób. Wszyscy się lubimy, często ze sobą rozmawiamy oraz  wspólnie się bawimy w wiele fajnych zabaw. Jak ktoś przyniesie grę np. taką jak karty razem gramy. Kiedy ktoś zachoruje to na pewno może liczyć na naszą pomoc w nadrobieniu zaległości. Bierzemy udział w wielu konkursach np. matematycznych i ortograficznych oraz w przedstawieniach szkolnych. Chodzimy na różne wycieczki, na których się super bawimy i cieszymy, że spędzamy wspólnie czas. Mamy wiele świetnych pomysłów na ustrojenie i ozdobienie klasy na Wielkanoc, Boże Narodzenie lub na inne ważne święta. Mamy uczniów szóstkowych i ucznia, który jest skarbnikiem Samorządu Uczniowskiego, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Nasza klasa jest naprawdę super i cieszę się ,że codziennie do niej chodzę.

Mikołaj Ziołko

(uczeń klasy 4a )