NIE MA ŻE SIĘ NIE DA!!!

„Zostań opiekunem klasy szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Opracujcie wspólnie plan przedsięwzięcia trafiającego w potrzeby społeczności uczniowskiej Waszej szkoły. Zgłoście go nam i zacznijcie realizować – już jesteście wygrani! Najlepsze przedsięwzięcia będą mogły zostać zrealizowane jeszcze lepiej dzięki dofinansowaniu!”

I stało się…

Klasa IV a opracowała plan takiego przedsięwzięcia, zgłosiła się do konkursu i wyzwała na pojedynek CAŁĄ SZKOŁĘ!

Przystąpiliśmy właśnie do realizacji działań, które założyliśmy sobie w naszym planie, a naszemu przedsięwzięciu nadaliśmy tytuł : CZWARTOKLASIŚCI WYZYWAJĄ WAS NA EKONOMICZNY POJEDYNEK!

11.05.2017 r. do każdej klasy trafiła „magiczna koperta”, a w niej:

• zaproszenie do wspólnej zabawy;
  • charakterystyka naszego przedsięwzięcia;
  • terminarz;
  • formularz zgłoszeniowy;

Zadaniem każdej klasy jest:

• wymyślić najlepszą i najbardziej kreatywną akcję zarobkową;
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy przygotowany przez klasę 4;
  • przygotować przedmioty itp. do sprzedaży;
  • potwierdzić realizację zadania poprzez dostarczenie zdjęć;
  • zareklamować produkt ( np. plakat zachęcający do kupna Waszych przedmiotów);
  • przeprowadzić taką akcję ( Taka okazja pojawi się już 3 czerwca podczas Festynu Rodzinnego. Następne akcje będziemy sukcesywnie przeprowadzać w następnym roku szkolnym);
  • wydać zarobione pieniądze zgodnie z realnymi potrzebami klasy;
  • poinformowanie Opiekuna klasy wyzywającej na pojedynek ,ile zarobiliście i na co przeznaczycie nagrodę;

Wyzywając Wszystkich na pojedynek życzyliśmy im dobrej zabawy i doskonałych pomysłów. Mamy nadzieję, że to przedsięwzięcie przyniesie wiele dobrego!