29 powodów, dla których chętnie chodzimy do szkoły :)

O tym, że uwielbiam swoją pracę wiedzą chyba wszyscy 🙂 Jest wiele powodów, dla których chętnie do niej chodzę, ale od września 2016 r. liczba owych powodów zwiększyła się aż o … 29           i chyba nie muszę ich wymieniać…

Uczniowie klasy 4 a na jednej z lekcji wychowawczych wyjawili, dlaczego chętnie chodzą do szkoły. Jesteście ciekawi?

• „Chętnie chodzę do szkoły, ponieważ codziennie widzę moja klasę i Panią”.
  • „Lubię chodzić do szkoły, ponieważ codziennie spotykam najlepszego wychowawcę- Angelikę Ryrych – Piwowar.”
  • „Powód, dla którego chętnie chodzę do szkoły- widzę 29 ulubionych osób.”
  • ” Powód, dla którego chętnie chodzę do szkoły to przerwy.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły bo nauczyciele chcą nauczyć nas nowych rzeczy.”
  • Powód, dla którego chodzę do szkoły – pani jest miła.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły, ponieważ spotykam codziennie Panią Angelikę i przyjaciół.”
  • Powód,   dla którego chętnie chodzę do szkoły to koledzy.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły, ponieważ mam wspaniałych przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły, ponieważ lubię spotykać się tam z przyjaciółmi i uczyć się razem z nimi.”
  • „Powód, dla którego chodzę do szkoły: mam bardzo fajną klasę i niesamowitą wychowawczynię.”
  • ” Chętnie chodzę do szkoły, ponieważ mogę się spotkać z kolegami i koleżankami, mogę się z nimi pobawić, porozmawiać i codziennie uczymy się czegoś nowego w szkole.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły, bo bardzo podoba mi się w mojej klasie.”
  • „Chętnie chodzę do  szkoły, ponieważ lubię szkołę, a szczególnie SP 1.”
  • „Mam tu wielu przyjaciół”.
  • „Chętnie chodzę do szkoły, bo są tu koledzy”.
  • „Chodzę do szkoły, bo mam tu przyjaciół.”
  • „Powód, dla którego chodzę do szkoły: mamy miłą wychowawczynię.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły, aby dziennie bawić się z kolegami i koleżankami.”
  • „Mój powód, dla którego chętnie chodzę do szkoły to: spotykanie się z  kolegami.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły żeby spotykać się z moją przyjaciółką, z którą mogę spotkać się tylko w szkole.”
  • „Poznałam tu przyjaciół.”
  • „Powód, dla którego chodzę do szkoły to taki, że lubię nasza panią, która nas dużo zaskakuje i rozbawia.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły, ponieważ w szkole mogę spotkać się z moją przyjaciółką, która mieszka daleko ode mnie.”
  • „Chętnie chodzę do szkoły, ponieważ mam tu wielu przyjaciół i lubię się uczyć”.

I jak tu nie kochać swojej pracy?