Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Dnia 7 kwietnia br. wybraliśmy się na wycieczkę do Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Cały wyjazd zorganizował dla nas Pan Piotr Hanus, za co serdecznie dziękujemy. Celem wycieczki było zwiedzenie uniwersytetu oraz nasz udział w wykładach, które zostały przygotowane specjalnie dla nas. W pierwszej części wycieczki słuchaliśmy wykładu o etapach powstawania różnych produktów życia codziennego. Na drugim wykładzie dowiedzieliśmy się o kulturze Japonii. W kolejnej części wycieczki przeszliśmy do innego budynku,  w którym oglądaliśmy hale sportową, basen i pokój Silesian (ludowy zespół taneczny). Następnie zajrzeliśmy do biblioteki, w której Pani opowiadała nam o tym jak lubiana jest uniwersytecka biblioteka. Po wyjściu dostaliśmy certyfikaty pobytu w bibliotece. Na zakończenie naszego pobytu w UE układaliśmy ogromne puzzle, mapę Europy, na czas. Niestety wygrała klasa IV B … Po wszystkim przeszliśmy na uniwersytecką aulę, gdzie każdy z osobna otrzymał z rąk Pani Prodziekan  certyfikat udział w zajęciach na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Wyjazd był bardzo udany i niezapomniany!!!

Może Ci się również spodoba