Mijający rok szkolny podsumowuje Mikołaj Ziołko

Ten rok szkolny był dla klasy 5 A i B bardzo ciekawy i aktywny! Zaczęło się miłą wycieczką do Krakowa, na której świetnie się bawiliśmy oraz wiele zwiedziliśmy.

W listopadzie odbyła się sesja zdjęciowa. Obchodziliśmy wiele świąt np. Święto Niepodległości i Dzień Górnika. Na Święta Bożego Narodzenia zrobiliśmy makietę świątecznego miasta. Braliśmy udział w licznych konkursach m.in. matematycznym, literackim, recytatorskim, ekologicznym, w których zajmowaliśmy wysokie miejsca. Braliśmy udział także w zawodach sportowych np. o ,,Puchar Tymbarku” . Rok 2017 zakończyliśmy wspólną wigilią klasową. Po feriach poszliśmy na spektakl pt. ,,Mały Książę” , a potem w Dzień Wagarowicza na film pt. ,,Cudowny Chłopak” . W kwietniu pojechaliśmy na Warsztaty Ekologiczne na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Dowiedzieliśmy się na nich wiele ciekawych informacji przyrodniczych. Rok szkolny kończymy Festynem Rodzinnym oraz akcją ,,Rak ‚n’ Roll”. Podczas tego roku szkolnego powstały nowe przyjaźnie oraz kluby z nimi związane np. ,,OC Team”. Jest to klasowy klub pasjonatów rysowania. Powstała o nim książka ,,OC Team i życie w mieście” , która zajęła 1 miejsce w szkolnym konkursie literackim. ,,Ten rok był super!!!”.

 

SONY DSC

Może Ci się również spodoba