„Moja Klasa” – Michał Piątek

 MOJA KLASA TAK NAPRAWDĘ SKŁADA SIĘ  Z DWÓCH KLAS – VA I VB , ALE COKOLWIEK ROBIMY TO ZAWSZE RAZEM. NASZĄ WYCHOWAWCZYNIĄ JEST PANI ANGELIKA RYRYCH-PIWOWAR.

WEDŁUG MNIE NASZA KLASA OSIĄGA DOŚĆ DOBRE WYNIKI W NAUCE, A JESZCZE LEPSZE W SPORCIE . CZĘSTO BIERZEMY UDZIAŁ W ZAWODACH , KTÓRE KOŃCZYMY NA DOBRYCH MIEJSCACH. MAMY W KLASIE RÓWNIEŻ BARDZO ZDOLNYCH UCZNIÓW Z MATEMATYKI I JĘZYKA POLSKIEGO. MOŻNA POWIEDZIEĆ , ŻE SIĘ UZUPEŁNIAMY. KAŻDY JEST W CZYMŚ DOBRY.

UWAŻAM , ŻE NASZA KLASA JEST BARDZO FAJNA . JESTEŚMY ZGRANĄ GRUPĄ , KTÓRA LUBI WSPÓLNIE SPĘDZAĆ Z SOBĄ CZAS NAWET PO LEKCJACH.  CZASEM SIĘ KŁÓCIMY, ALE TYCH FAJNYCH CHWIL JEST DUŻO , DUŻO WIĘCEJ. BĘDZIEMY MIELI CO WSPOMINAĆ PO LATACH.

                                                                                                                   MICHAŁ PIĄTEK

Może Ci się również spodoba