W świetlicy miło czas płynie…

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczęła się Nasza kolejna  „świetlicowa przygoda”. Trzeba przyznać, że wszystkie dzieci stęskniły się za sobą nawzajem!!! Radośnie zostali powitani również nowi uczniowie, którzy w tym roku dołączyli do naszej „świetlicowej grupy”.

Świetlica jest miejscem, w którym uczniowie mogą zarazem przyjemnie, jak i pożytecznie spędzić czas. W trakcie pobytu w świetlicy nie tylko odrabiamy zadania domowe i przygotowujemy się do zajęć lekcyjnych, ale również  rozwijamy swoje zainteresowania i zdolności. Mając na uwadze fakt,  że każdy  z nas jest inny i może preferować różne sposoby spędzania czasu wolnego – zgodne z indywidualnymi zainteresowaniami,  mamy w świetlicy „czas” zarówno na swobodną zabawę, jak i na zorganizowaną formę zajęć.

Warto w tym miejscu wspomnieć o:

Statki kosmiczne, rakiety, fortece – zbudowane z klocków konstrukcyjnych, to tylko niektóre przykłady wytworów fantazji naszych uczniów…………… Z kolei liczne gry planszowe zgromadzone w świetlicy zapewniają naszym uczniom nie tylko niezwykłe emocje w trakcie gry, ale i przyczyniają się lepszego  – wzajemnego poznania się dzieci.

Wśród wielu różnych form zajęć świetlicowych do najbardziej lubianych należą zajęcia o charakterze plastyczno – technicznym. Nasi uczniowie z  przyjemnością wykonują piękne prace, którymi później dekorujemy świetlice i gazetki.

Zapraszamy do zobaczenia naszej świetlicowej galerii!!!!

 

                                               

 

Może Ci się również spodoba