Dzienne archiwum: Październik 23, 2018

Rozpoznajemy drzewa

Najlepszym  sposobem zdobywania wiadomości przyrodniczych są zajęcia w terenie. Aby nauczyć się rozpoznawania drzew wybraliśmy się na wycieczkę po najbliższej okolicy.

Na skrzyżowaniu

5 września wybraliśmy się na wycieczkę w celu przypomnienia zasad poruszania się po drogach. Dawne wiadomości wzbogaciliśmy o nowe znaki drogowe. Wszyscy chcemy być rozważni i bezpieczni.

Wycieczka do ogródków działkowych.

12 września dzięki uprzejmości Rodziców  wybraliśmy się do ogródków działkowych. Oliwka pokazała nam swoją działkę. Bardzo podobały się wszystkim przebywające tam papugi. Na działkach rosły różnorodne warzywa i wycieczkę wykorzystaliśmy do zdobywania wiadomości przyrodniczych.

Dzień Języków Obcych

8 października obchodziliśmy Szkolny Dzień Języków Obcych. Naszym zadaniem było przedstawienie bajki z Finlandii- Muminków. Dzięki pomocy Rodziców prezentowaliśmy się świetnie.

Nagradzamy pracowitych

12 października zaprezentowały się dzieci, które dodatkowo nauczyły się na pamięć wiersza „Paweł i Gaweł”. Wszyscy recytowali pięknie i zostali nagrodzeni. GRATULUJEMY