Zielona szkoła

Od 13 do 26 maja 2018r. nasza klasa była na „Zielonej szkole” w Jastrzębiej Górze.

Program był bardzo atrakcyjny. W trakcie pobytu nad morzem uczniowie zwiedzili wiele miejscowości między innymi – Władysławowo – Ocean Park, Gdynię – Akwarium Gdyńskie, statek Dar Pomorza, Instytut Nauki Eksperyment, strusią farmę w Kniewie, Półwysep Helski – rejs statkiem pirackim po zatoce, latarnię morską w Rozewiu,  Muzeum „Kochaj Bałtyk” w Swarzewie – gdzie podziwiali eksponaty wykonane z klocków lego i sami budowali różne przedmioty.

Dzieci codziennie chodziły nad morze, gdzie obserwowały Bałtyk, bawiły się w piasku, szukały muszelek. Wieczorami organizowano dla nich dyskoteki, ognisko oraz spotkanie z folklorem kaszubskim. Wszyscy wrócili zadowoleni, opaleni i w dobrych nastrojach

Może Ci się również spodoba