LONDYN EDUKACYJNY

TERMIN:wiosna/lato 2020

Forma: Warsztatyjęzykowe

PROGRAMWYJAZDU :

1 Dzień – zbiórka (godzina wyjazdu jest ustalana z grupą), przejazd przez Niemcy,Holandię, Belgię do Francji

2 Dzień – ok.godziny 6:00przeprawa do Folkestone, przejazd do Greenwich; godz. 8:00 spacer po parku w Greenwich, przejazd do centrum, zwiedzanie: The City, Tower of London, Tower Bridge,“The Globe”, rejs City Cruise do Westminster, godz.19:00-19:30 spotkaniezrodzinami, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg . Uwaga: w tym dniu podróżowanie po Londynie metrem.

3 Dzień – śniadanie+ packed lunch; zwiedzanie: Muzeum Historii Naturalnej, Galeria Figur Woskowych Madame Tussaud’s, London Eye, obiadokolacja, nocleg.

4 Dzień – śniadanie+ packed lunch; wyjazd doOxfordu, spacer po mieście. Wejście do Balliol College, spacer obok Christ Church College, Magdalen, College, St.Mary the Virgin Church, St.Edmund’s College, University College New College, Bridge ofSighs, Bodleian Library Radcliffe Camera, Sheldonian Theatre, zakupy w PriMark, powrót do Londynu, obiadokolacja, nocleg.

5 Dzień – śniadanie+ packed lunch;spacer kołoWestminster Abbey,Parlamentu, Whitehall, Big Ben, Downing Street 10, Budynek Gwardii Królewskiej, Łuk Admiralicji, St. James’s Park,Buckingham Palace, National Gallery, spacer po Leicester Square, China Town,Picadilly Circus, Oxford Street-zakupy,ok.godz.19:00 wyjazd do Dover.

Przeprawa promowa do Calais godz. 22:00, przejazd do Polski.

6 Dzień – przekroczenie granicy niemiecko–polskiej ok. godz. 11:00-12:00, ok. godz.14:00 postój na posiłek, powrót ok. godz. 17:00–19:00

Cena : 1180zł

Świadczenia: – przejazd komfortowym autokarem, przeprawa promowai tunelem
– zakwaterowanie host families
– wyżywienie: śniadania, obiadokolacje,packedlunch
– ubezpieczenie NNW i KLTUiR AXA + GFU
– opieka pilota, warsztaty językowe

Cena nie obejmuje: – *opłat wstępów i kosztów realizacji programu
– 85GBP dla osób do 16 lat
– 125GBP dla osób powyżej 16 lat
– wyżywienia w czasie podróży (radzimy zabrać suchy prowiant na przejazd oraz ok. 45 PLN na posiłki)

Informacje i szczegóły: Tel. 501774279Może Ci się również spodoba