Autor: Maria Hanslik

FABRYKA BOMBEK

W poniedziałek 26 listopada odwiedziliśmy fabrykę bombek. Wzięliśmy udział w warsztatach malowania i dekorowania ozdoby choinkowej – bombki.

GRATULACJE!!

W piątek 23 listopada uczniowie naszej klasy w składzie: Filip, Szymon  i Wojtek wzięli udział w Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym „MALI PRZYRODNICY”.  Rywalizowało z sobą dziesięć szkół. Nasi Chłopcy zdobyli II miejsce. Gratulacje!!

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Uczniowie naszej klasy  w piątek 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie z całą społecznością  szkoły odśpiewali   hymn narodowy.  

ŚNIADANIE DAJE MOC

8 listopada nasza klasa w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania przyłączyła się do kampanii “Śniadanie Daje Moc”. Rozmawialiśmy o tym, że najważniejszym posiłkiem jest śniadanie. Następnie  wspólnie przygotowaliśmy zdrowe i pożywne śniadanie,...

DZIEŃ OJCA

Dzień Ojca jest dopiero  23 czerwca, ale uczniowie drugiej klasy już przygotowali niespodzianki dla swoich Tatusiów.

DZIEŃ KIBICA

We wtorek 19 czerwca w naszej klasie zorganizowaliśmy DZIEŃ KIBICA. Były odpowiednie stroje, flagi, czapeczki. Przy okazji tego dnia dzieci przygotowały zdrowe drugie śniadanie: sałatki owocowe, kolorowe kanapki. Było smacznie i wesoło.  

WYCIECZKA DO BRENNEJ

W czerwcu uczniowie naszej klasy udali się na wycieczkę do Brennej. Odwiedziliśmy Obserwatorium Nietoperzy, gdzie wzięliśmy udział w prelekcji na temat nietoperzy oraz  zobaczyliśmy nietoperze na strych szkoły. Byliśmy na pysznych lodach , następnie...