Konkursy biblioteczne

Okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zapraszam do udziału w konkursach bibliotecznych:

• Konkurs na plakat rodzinny „Zalety czytania książek”.

Wykonaj wraz z rodziną plakat na podany wyżej temat i przynieś do biblioteki.

•  Konkurs krzyżówkowy „Historia Polski”.

Krzyżówki można odbierać od dnia 7.10.2019 roku. Rozwiązaną i podpisaną krzyżówkę (imię i nazwisko, klasa) oddajemy do biblioteki do 25.10.2019 roku. W dniu 31.10.2019 roku o godz. 10:35 odbędzie się losowanie 3 poprawnie rozwiązanych krzyżówek.

• Konkurs plastyczny „Bohater literacki, z którym chciałbym się zaprzyjaźnić”.

Uczestnicy przygotowują prace plastyczne wykonane w dowolnej technice plastycznej (rysunek, malunek, wyklejanka, grafika) w formacie A-4. Prace należy dostarczyć do biblioteki.

Konkursy adresowane są do wszystkich uczniów naszej szkoły. Prace oddajemy do 30.10.2019 roku. Na uczestników konkursów  czekają nagrody.