Wspomnień czar… Listopadowy Maraton Uśmiechu

Wspomnień czar…  W listopadzie  klasa Va zorganizowała klasową imprezę „na przekór listopadowej szarudze” – Klasowy Maraton Uśmiechu. Miał on formę konkursu na najlepsze, najśmieszniejsze opowiadanie kawałów, scenki humorystyczne, skecze. Wybraliśmy także jury – mamy zaproszone na imprezę. Widownia składała się z rodziców, uczniów klasy piątej „a”. Było dużo śmiechu, ubawiliśmy się co niemiara. Najbardziej zaskoczyli nas chłopcy uważani za najpoważniejszych w klasie. Pokazali oni niebywały talent do rozśmieszania publiczności, dryg sceniczny, okazali się wspaniałymi aktorami – Krzyś, Miłosz, Oliwier. Również dziewczynki zaprezentowały świetne scenki pełne humoru, przebrały się też w śmieszne stroje. Zabawa trwała dwie godziny. Na koniec padła propozycja wspólnej zabawy w „kamienną twarz”. Wygrywała osoba, która na rozśmieszanie reagowała „kamienną twarzą”. Wszyscy zwycięzcy Maratonu otrzymali dyplomy. Oczywiście na uwagę zasługiwała też niecodzienna dekoracja sali. Kilka dni przed zabawą uczniowie przygotowywali humorystyczne dekoracje, poświęcono na to specjalne zajęcia.

 Przygotowanie dekoracjiCAM05465CAM05457CAM05455 "Naczelny rozśmieszacz"Niebywały talent scenicznyCAM05473 Szanowne JuryCAM05479CAM05486CAM05488CAM05490 Skecz "Maszyna prawdy" zabawa w Kamienną twarzCAM05506Zwycięzca Kamiennej twarzy.

Może Ci się również spodoba