KARNAWAŁ 201

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 23 lutego w naszej szkole odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców, w którym uczestniczyli uczniowie szkoły. Na ten dzień sala gimnastyczna  w naszej szkole zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami i serpentynami. Uczniowie szkoły  licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne bajkowe postacie. Twarze niektórych uczniów ukryte były pod maskami, które sprawiły, ze byli oni nie do poznania.  Bal prowadzony był przez P. Angelikę Ryrych – Piwowar oraz P. Łukasza Garbacza. Wspierani oni byli przez wychowawców klas, którzy przygotowali wspaniałe zabawy. Po wyczerpującej zabawie wszyscy usiedli do słodkiego poczęstunku, który przygotowali dla nas  rodzice.

Zabawa karnawałowa była niezwykle udana i zostanie na długo w naszej pamięci.