Nasza świetlicowa galeria

Początek września to zawsze wakacyjne wspomnienia……. a także przypomnienie zasad obowiązujących na świetlicy.

„Mój świat” – to prace plastyczne przedstawiające  zainteresowania naszych uczniów.

Długie jesienne dni skłoniły nas do realizacji  prac zatytułowanych:

„Jesienne drzewa” i „Jeże”

Własnoręcznie wykonana laurka, to najpiękniejszy prezent jaki dziecko może ofiarować komuś kogo ceni. Nasi uczniowie z zapałem i przyjemnością zaangażowali się do wykonania  laurek- z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pod koniec października  wspominaliśmy Naszych Bliskich, których już niestety z nami nie ma, efektem czego powstały prace plastyczne „Wspominamy”.

W listopadzie nie zapomnieliśmy o uczczeniu Dnia Pluszowego Misia. Każdy uczeń mógł w tym dniu przynieść na świetlicę swojego ukochanego misia. Pluszowi przyjaciele zainspirowali nas do stworzenia pięknych portretów.

Z okazji Święta Niepodległości odbyła się w Naszej Szkole akademia…..  również i uczniowie świetlicy wykonali oryginalne prace plastyczne.

Grudzień to magiczny, niezwykły świąteczny czas. W wystroju naszej świetlicy również można wyczuć świąteczną atmosferę…..a  na szkolnym korytarzu cieplutko uśmiechają się do nas Mikołaje, Bałwanki i Renifery!

Styczeń to czas karnawału…..w  oczekiwaniu na bal przygotowaliśmy już niezwykłe maski karnawałowe, które z pewnością dodają temu wydarzeniu czaru!