Ogólnopolski Strajk Pracowników Oświaty


Szanowni Państwo! W związku z informacją komitetu strajkowego z dnia 11.04.2019r. godz. 12.00 o przystąpieniu pracowników szkoły i przedszkola do strajku zawiadamiam , że w chwili obecnej 86% nauczycieli podjęło strajk. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci jeszcze raz bardzo proszę o pozostawienie ich w domu. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy Wy Rodzice nie jesteście w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom, my postaramy się tę opiekę zorganizować. W miarę możliwości prosimy o zadeklarowanie pobytu dziecka w przedszkolu lub w szkole telefonicznie (32 4342302, 60502430164). Proszę Państwa o wyrozumiałość. O każdej zmianie w zaistniałej sytuacji będę na bieżąco informowała. z poważanie Joanna Jośko 11kwietnia 2019 Edit: Aktualizacja na dzi

Szanowni Państwo! W związku z informacją komitetu strajkowego z dnia 9.04.2019r. godz. 12.00 o przystąpieniu pracowników szkoły i przedszkola do strajku zawiadamiam , że w chwili obecnej 86% nauczycieli podjęło strajk. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci jeszcze raz bardzo proszę o pozostawienie ich w domu. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy Wy Rodzice nie jesteście w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom, my postaramy się tę opiekę zorganizować. W miarę możliwości prosimy o zadeklarowanie pobytu dziecka w przedszkolu lub w szkole telefonicznie (32 4342302, 60502430164). Proszę Państwa o wyrozumiałość. O każdej zmianie w zaistniałej sytuacji będę na bieżąco informowała. z poważanie Joanna Jośko9 kwietnia 2019 Edit: Aktualizacja na dzień 08.04.2019 roku


Szanowni Państwo!

W związku z informacją komitetu strajkowego z godz. 12.00 o przystąpieniu pracowników szkoły i przedszkola do  strajku zawiadamiam o zawieszeniu za zgodą organu prowadzącego zajęć dydaktycznych do zakończenia protestu. Proszę Państwa o wyrozumiałość, gdyż w chwili obecnej 84% nauczycieli strajkuje.

O każdej zmianie w zaistniałej sytuacji będę na bieżąco informowała.

Szanowni Rodzice


Informuję, że Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Żorach począwszy od 08.04.2019r.  przystępuje do Ogólnopolskiego Strajku Pracowników Oświaty. W związku z tym ZSP-1 nie będzie w stanie zapewnić dzieciom zajęć dydaktyczno – wychowawczych i opiekuńczy.                                                  z poważaniem
                                                  Joanna Jośko

                            

W dniu 8 kwietnia żorskie kino odpłatnie wyemituje dwie bajki:

– godzina 10:00 “Manu. Bądź sobą:

– godzina 12:30 “Dumbo”.

Ponadto w nadzwyczajnych sytuacjach można skorzystać z oferty świetlic i klubów prowadzonych przez Miejski Ośrodek Kultury w Żorach. Opieka w klubach i świetlicach nie będzie sprawowana całodziennie tylko zgodnie z harmonogramem zajęć przygotowanym przez placówki.

             

Może Ci się również spodoba