Świetlicowa rodzina to zgrana drużyna!

Nasza świetlica to miejsce lubiane przez uczniów. Panuje tu życzliwa atmosfera pośród której nasi wychowankowie rozwijają swoje zainteresowania, bawią się , uczą, odrabiają lekcje.

Wspólnie dbamy, aby do naszego „magicznego” miejsca nie wkradła się „pani nuda”. Świetlicowa gromadka doskonale ze sobą współpracuje, a każdy ich „dobry uczynek” nagradzany jest punktami, które gromadzone są w specjalnie przygotowanych „woreczkach”. Woreczki te przybierają każdego roku inny kształt. Były już liście, balony, worki, a w tym roku szkolnym każdy Świetlik ma swój domek na punkty. Uczniowie zbierają punkty przez cały rok szkolny. Na ostatniej akademii  wychowawcy świetlicy ogłaszają, który Świetlik spisał się na medal. Pierwszym Świetlikiem na medal została Wiktoria Rutkowska, później Julia Briss, a w ubiegłym roku szkolnym został nim uczeń kl. 2a Bartosz Myszor.