Jak klasę widzi nasz przewodniczący? Oto jest pytanie…

Jestem uczniem klasy 4a. Nasza klasa liczy prawie 30 osób i powstała z połączenia dwóch mniejszych klas. Pomimo, iż przez pierwsze trzy lata uczyliśmy się w osobnych klasach, szybko poznaliśmy się i polubiliśmy. Na lekcjach jesteśmy skupieni. W naszej klasie panuje miła atmosfera, zawsze mamy dobre humory. Nie dzielimy się na grupy, lecz wszyscy bawią się z wszystkimi. Każdy może liczyć na każdego. Wysyłamy nieobecnym osobom zdjęcia z lekcji i każdy nadrabia zaległości. Choć często jesteśmy gadatliwi i czasem trudno nas uspokoić, to zazwyczaj jesteśmy przygotowani do lekcji. Często wychodzimy na przedstawienia oraz żorski rynek. Uczestniczymy też w konkursach szkolnych i międzyszkolnych, odnosimy w nich mniejsze i większe sukcesy.

Cieszę się, że chodzę do tej klasy i mam nadzieje, że klasa nigdy nie zostanie rozdzielona, a nasze przyjaźnie przetrwają wiele lat.

Michał Kieczka – przewodniczący klasy 4a