Dzień Misia

„Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek.
– Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek:
– To mój ulubiony dzień.”

Tak właśnie, 25.11 to ulubiony dzień wielu osób. Dlaczego?
Otóż obchodzimy wówczas jedno z nietypowych świąt – Dzień Misia. Każdy uczeń miał okazję przynieść na lekcje swego pluszowego ulubieńca. Przybył do szkoły nawet Kubuś Puchatek, ale jak to „Miś o bardzo małym rozumku” zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Uczniowie aż 3 przerwy szukali owego łakomczucha, ale … udało się! Samorząd Uczniowski nagrodził uczniów, dzięki którym Kubuś Puchatek wrócił do p. Piwowar 🙂 Puchatka znaleźli: Paweł Kiełkowski, Konrad Orłowski i Zosia Krówka.
Skoro „Dzień Misia” to nie mogło zabraknąć „Misiowej Galerii” . Wystawa składała się z wyjątkowych prac uczniów, które brały udział w szkolnym konkursie plastycznym „Miś z ukochanej bajki”. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
Klasy 1 – 3
1 miejsce- Jagoda Sztefka
2 miejsce- Leonard Burtan
3 miejsce – Małgorzata Salamon

Klasy 4-6
1 miejsce- Kamila Wąsik
2 miejsce – Julia Murzyn
3 miejsce – Julia Kołodziejczyk

Wyróżnienia:
Paulina Forajter
Zuzanna Głębocka
Michał Samel

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Może Ci się również spodoba