Aktywna i kreatywna klasa

„Inspiracja istnieje
ale musi zastać Cię przy pracy” – Pablo Picasso

Klasa IV a spotkała się po lekcjach, aby przygotować cudowne dekoracje zimowo- świąteczne, a przy okazji spędzić czas w miłej atmosferze. Pomysłodawcą klasowego projektu była Pani Anna Zawalnicka. Uczniowie pod okiem rodziców oraz wychowawcy tworzyli piękne dekoracje, które wprowadzą niepowtarzalny klimat do naszej klasy. Dodatkową zaletą projektu jest to, iż tworzyliśmy coś razem, mieliśmy świadomość, że każdy pracuje na wspólne dzieło. A gdy za rok wyciągniemy te dekoracje – piękne wspomnienia powrócą…

Nasza klasa zna zasadę, iż „Ogranicza nas tylko nasza własna kreatywność. Ją z kolei ogranicza tylko nasze własne lenistwo”, dlatego właśnie lenistwu i nudzie mówimy NIE!

Zapraszamy do galerii.
Zdjęcia wykonała Wiktoria Rutkowska, za co bardzo dziękujemy!

Efekty naszej pracy pokażemy nieco później, zapraszamy…

Projekt kl. 4a

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Może Ci się również spodoba