Finał Wojewódzki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W dniu 4 kwietnia 2018 roku o godzinie 8:30 reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły w składzie: Ania Przygodzka, Julia Sojka, Bogna Koczar, Paulina Gulczyńska, Karolina Duda (Daria Zagórska) stawiły się na płycie głównej Stadionu Śląskiego celem rozpoczęcia rozgrywek w Finale Wojewódzkim  XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Dziewczyny w kategorii U-12 zostały rozlosowane do grupy D gdzie rywalizowały z drużynami Herculesa oraz Akademii KSB Lędziny. Niestety dziewczyny nie wyszły z grupy tym samym nie awansowały  do ćwierćfinałów.

Jesteśmy dumni z Naszych Dziewczyn za podjętą walkę i „nie odpuszczanie” pomimo mocniejszych rywalek. Dla dziewczyn zaszczytem była również możliwość gry na murawie, gdzie tydzień wcześniej mecz towarzyski z Koreą zagrała Reprezentacja Polski.

Serdecznie gratulujemy występu w Finale Wojewódzkim.

 

  

Link poniżej wideo relacja z meczu.

Może Ci się również spodoba