Festyn Rodzinny wspomina Natalia Gawliczek

26 czerwca na boisku szkolnym odbył się Festyn Rodzinny. W trakcie festynu można było skorzystać z atrakcji przygotowanych przez zespół „Pozytywka” takich jak gry, zabawy taneczne oraz wszelkiego rodzaju konkursy. Dużą popularnością cieszyło się stoisko z fantami oraz dmuchana „gąsienica”, do której od razu ustawiła się ogromna kolejka. Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali bon, który z przyjemnością wymienili na kiełbaskę z grilla i soczek.

W związku z tym, że 26 dzień czerwca jest Dniem Matki, nasza klasa zorganizowała stoisko, na którym najmłodsi uczestnicy festynu mogli własnoręcznie wykonać piękne kartki dla swoich Mam. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, dzięki czemu nasza klasa zarobiła kilka złotych na „przyjemności” dla uczniów naszej szkoły.

Natalia Gawliczek

 

 

Może Ci się również spodoba