Sukces Naszych Pierwszoklasistów na Turnieju o Puchar Tymbarku

Uczniowie klasy I A w dniu 29 marca 2017 roku brali udział w Finale Wojewódzkim Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Młodzi zawodnicy rywalizowali w grupie „D” wraz z drużynami z Rybnika, Blachowni i Radzionkowa.  Wygraliśmy dwa mecze i jeden zremisowaliśmy zajmując pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do ćwierćfinału gdzie zmierzyliśmy się ze Akademią Piłkarską z Wodzisławia Śląskiego.  Mecz wygraliśmy 4:2 i awansowaliśmy do najlepszej czwórki w województwie tym samym odbierając wspaniałe komplety strojów firmy Nike. W półfinale ulegliśmy drużynie SP1 z Zabrza (późniejszym triumfatorem Turnieju). Po zaciekłej walce o 3 miejsce przegraliśmy z Gliwicami 2:3 i ostatecznie ukończyliśmy Turniej na IV miejscu. Każdy z uczestników otrzymał wspaniałe nagrody a Nasz sukces dodał nam skrzydeł i zmotywował do dalszej pracy o lepszy wynik w przyszłym roku.

Szymon Goleń strzelając 12 bramek został królem strzelców turnieju.

W drużynie grali:

Bartosz Nowak

Krzysztof Nowak

Szymon Goleń

Karol Kernozek

Przemek Karwot

Łukasz Zagórski

Wojtek Górski

Mateusz Czaplicki

Filip Urban

oraz kapitanem drużyny był Karol Przeliorz

 

Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy wsparli Naszą drużynę i gorące kibicowali w duchu Fair Play.

Może Ci się również spodoba